Сряда, 18.10.2017

Последни новини:

Добро представяне за стрелците на СК „Спартак – Враца“

19-12-2016

Стрелците на СК „Спартак – Враца“ при ОДМВР-Враца взеха участие в републикански турнир по стрелба с пистолет „Купа България“, проведено от 12 до 15 декември в гр.Смолян. Турнира бе организиран от Спортна асоциация на МВР и ОД на МВР Смолян. В турнира взеха участие 22 отбора и 105 състезатели .

В индивидуалната надпревара състезателя на спортния клуб Ивайло Флоров влезе във финала, класира се на трето място и спечели бронзовия медал. Останалите членове на мъжкия отбор - Николай Милушев и Румен Николов също се класираха за участие във финала, но останаха извън челната шестица.

Катя Василева показа добра стрелба, влезе във финала при жените, но след неблагоприятен жребий и технически проблем с оръжието и тя остана извън призовата шестица.

В отборното класиране при мъжете, нашия отбор остана на пето място, а в комплексното класиране състезателите на СК“Спартак – Враца“ също заеха петото място.

В комплекното класиране купата спечели отбора на ОДМВР-Благоевград, при мъжете – отбора на  СДВР,  а при жените – отново стрелците на ОДМВР-Благоевград.